Tu jesteś: Strona startowa » Dla turystów » Psia siłownia

Po psiej plaży w Orłowie, przyszedł czas na kolejne atrakcje dla czworonożnych mieszkańców Gdyni, którzy mogą korzystać z drewnianego toru przeszkód w psim parku. Urządzenia są inspirowane profesjonalnymi sprzętami do nauki agility.


Przedszkole dla czworonogów powstało pod koniec 2014 roku i znajduje się w Parku Kolibki, tuż przed plażą dla psów w Orłowie. Zadbano o to żeby zainstalowany sprzęt był różnorodny i zwierzęta mogły się porządnie wyszaleć.  W specjalnej strefie zwierzęta mogą skorzystać z pochylni, slalomu, tunelu i przeszkód do skakania. Projektanci zadbali o to, żeby sprzęt był dostosowany do psów różnych wielkości, a także o to, żeby przeszkody nie miały ostrych kantów i nie ulegały zniszczeniom, które mogłyby narazić psie łapy na skaleczenie.

Projekt został sfinansowany z budżetu programu "Pies w wielkim mieście". Całkowity koszt zbudowania i zamontowania drewnianych konstrukcji to 15 tysięcy złotych.


________

Źródło i foto: http://www.gdynia.pl


27.02.2015Artykuły powiązane:


Plaża dla psów - jak się sprawdza? >>


Galerie tematyczne


O nas


Są dwa powody dla których został stworzony portal GdyniaOrłowo.pl:

1. Promocja atrakcji turystycznych Gdyni Orłowa.

2. Potrzeba zebrania w jednym miejscu rzetelnych informacji o dzielnic.

W serwisie znajdą Państwo: informacje o tym co się dzieje w Gdyni Orłowo oraz atrakcje turystyczne, noclegi i restauracje.

atrakcje orłowa, orłowo, noclegi orłowo, tanie noclegi orłowo, noclegi trójmiasto, tanie noclegi trójmiasto, rozkład jazdy orłowo, gdynia orłowo, ogłoszenia gdynia, ogłoszenia orłowo, nieruchomości orłowo,