Tu jesteś: Strona startowa

W pierwszy dzień Nowego Roku wybierając się z rodziną na spacer po dolnym Orłowie można było się rozkoszować pięknymi i spokojnymi nadmorskimi widokami ale nie zabrakło również w naszej dzielnicy noworocznych atrakcji.
Nie sposób było nie zauważyć i przejść obojętnie obok czarnego samochodu marki Audi zaparkowanego na plaży na wysokości pomnika błogosławieństwa morza.

Z opisu wydarzenia wynika, że amator nadmorskich podróży wjechał na plażę zaraz za Tawerną Orłowską i jechał tak długo aż jego koła nie ugrzęzły w piasku. Na miejscu była Policja ale po interwencji i ustaleniu wszystkich faktów odjechała. Następnie przyjechała laweta. Samochód ugrzązł w takim miejscu, że nie było możliwe bezpośrednie wciągnięcie go na lawetę i do samochodu została przymocowana lina holownicza, następnie zaczęło się wyciąganie samochodu. Po ustawieniu auta prostopadle do linii morza na twardszym podłożu możliwe już było odpięcie pojazdu od lin holowniczych i właściciel samochodu samodzielnie przejechał po utwardzonym przez wodę brzegu aż do prostego wyjazdu przy Tawernie Orłowskiej.

______

P.K.


01.01.2012Galerie tematyczne


O nas


Są dwa powody dla których został stworzony portal GdyniaOrłowo.pl:

1. Promocja atrakcji turystycznych Gdyni Orłowa.

2. Potrzeba zebrania w jednym miejscu rzetelnych informacji o dzielnic.

W serwisie znajdą Państwo: informacje o tym co się dzieje w Gdyni Orłowo oraz atrakcje turystyczne, noclegi i restauracje.

atrakcje orłowa, orłowo, noclegi orłowo, tanie noclegi orłowo, noclegi trójmiasto, tanie noclegi trójmiasto, rozkład jazdy orłowo, gdynia orłowo, ogłoszenia gdynia, ogłoszenia orłowo, nieruchomości orłowo,